MASTER TRUCK SHOW
11TH MASTER TRUCK SHOW 17-18-19 JULY 2015

Ole Auto! Kto da więcej ?

Podziwianie mnóstwa ciężarowych piękności to motyw przewodni zlotu Master Truck, ale jest tu też możliwość zakupu oryginalnych pojazdów klasycznych. Zapraszamy Państwa na jedyną taką w Polsce aukcję “na żywo”, podczas której licytowane będą: – amerykańskie pojazdy zabytkowe takich marek jak: Ford, Chevrolet, Oldsmobile, Cadillac, Dodge czy Lincoln – europejskie klasyki (Mercedes, Opel i inne). Czytaj całość »


MASTER MINI TRUCK – czyli kunszt tuningu w pomniejszeniu.

Master Truck to oprócz monstrualnych piękności, również ich wierne modelarskie odzwierciedlenia.

Wszystkim budowniczym przypominamy o kończącym się terminie zgłoszeń miniatur ciężarówek! Do 10 lipca 2015 r. zgłaszać można Czytaj całość »


Odmień swoją maszynę jeszcze przed zlotem!

Drogi kierowco! Jeśli chciałbyś wziąć udział w naszym zlocie, ale wydaje Ci się, że jest zbyt mało czasu, byś w dostatecznym stopniu dopieścił swoją maszynę, może właśnie oklejanie folią okaże się dla Ciebie doskonałą alternatywą.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak długo powstawać może pięknie wymalowana ciężarówka o dziesiątkach motywów i barw? Ile czasu zająć może ten żmudny proces? Czytaj całość »


ZAPISY NA ZLOT DOBIEGAJĄ KOŃCA!

To już ostatnia chwila dla chętnych do zgłoszenia swojego pojazdu! Do tej pory rezerwacji dokonało już ponad 300 właścicieli. Do tych, którzy wciąż rozważają swój udział alarmujemy: to już ostatnie chwile! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 10 lipca 2015 r.

Czytaj całość »


Pomóżmy jednemu z uczestników znów do nas wrócić.

14-letni Michaś, który regularnie uczestniczył w organizowanych przez nas zlotach właśnie walczy z nowotworem zwanym “mięsak Ewinga”. Jego ojciec jest kierowcą, który jak wielu uczestników zlotu, pracuje jeżdżąc po Europie. Z Master Truck`ową tematyką chłopiec jest tym bardziej związany, że w ubiegłych latach regularnie uczestniczył w zlotach. Niestety ten rok pokrzyżował mu nieco plany. Czytaj całość »


Akademia Zdrowego Kierowcy

Dobra wiadomość dla wszystkich zmęczonych jazdą. W trosce o zdrowie kierowców zapraszamy na stoisko Akademii Zdrowego Kierowcy MASTER DRIVER obecnej z nami przez cały okres trwania zlotu.
Wielogodzinna jazda męczy ciało i naraża kręgosłup. Jak pomóc sobie samemu inaczej, niż wizytą u specjalisty? Czytaj całość »

(c) mastertruck.pl