MASTER TRUCK SHOW
12TH MASTER TRUCK SHOW 22-24 JULY 2016

Relacja ze zlotu w magazynie Auto Świat :)

Zapraszamy do lektury prestiżowego magazynu Auto Świat. W najnowszym wydaniu znaleźć możecie obszerną relację z tegorocznego zlotu Master Truck :) Tygodnik motoryzacyjny do nabycia w każdym kiosku i na każdej stacji benzynowej za jedyne 2,50 zł 😉

Czytaj całość »


Zwycięzcy zlotu Master Truck 2015

Stalowe ślicznotki oceniane były pod wieloma względami. Powołana została specjalna komisja specjalistów, ocenialiście również WY – przez cały zlot oddając głosy na kartach do głosowania.

Każdy z uczestników starał się zaprezentować jak najlepiej, często przygotowując swoja maszynę do prezentacji na Master Truck`u już od poprzedniej edycji zlotu.  Czytaj całość »


Napisali o nas :)

Poszczycić możemy się licznymi publikacjami na temat naszego zlotu :)

Przeróżne portale relacjonują 11 Master Truck, który miał miejsce w ubiegły weekend w Polskiej Nowej Wsi k/Opola. Kolejna edycja zlotu okazała się niewątpliwym sukcesem. Tereny Imprezy pękały w szwach od gości przybyłych nie tylko z Polski, ale też z Czytaj całość »


TV Silesia jako Patron Medialny Master Truck :)

 Z radością ogłaszamy, że do grona
naszych Patronów Medialnych
dołączyła TV Silesia! :)  

Czytaj całość »


Dojazd na zlot

Adres zlotu Master Truck: Autodrom DELTA – lotnisko Aeroklubu Opolskiego Polska Nowa Wieś k/Opola (gmina Komprachcice, kod pocztowy 46-070) Współrzędne: 50°37’57″N 17°46’58″E 

  • dla zmotoryzowanych: parking bezpośrednio przy terenie zlot

Na zlot dotrzeć można również: Czytaj całość »


UniMoto – szatański rydwan na Master Truck`u

Dla wszystkich fanów jednośladów mamy dobre wieści! :) W tym roku przygotowaliśmy dla was specjalna atrakcję. Będzie miała jednak tylko jedno koło….

Czytaj całość »

(c) mastertruck.pl