Targi Master Truck

Organizowany od 2005 roku Zlot, jest świetną okazją do nawiązywania kontaktów handlowych dla firm działających w branży transportowej, logistycznej czy spedycyjnej, a także dla producentów pojazdów, naczep, części zamiennych, elementów wyposażenia ciężarówek, a nawet dla handlarzy chemią kosmetyczną i skórzaną galanterią zdobiącą kabiny. Idea spotkania truckerów ewoluująca w imprezę wystawienniczo – rekreacyjną zdobyła tak dużą aprobatę ludzi z branży, że od lat, na stałe, rezerwuje w ich kalendarzach lipcowy weekend.

Formularz zgłoszenia na targi, Cennik, Regulaminy oraz Raport z Badania Instytutu Nauk Społecznych

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy

Cennik wystawcy

Cennik wystawcy

Regulamin targów

Regulamin targów

Regulamin imprezy

Regulamin imprezy

Raport z badania

Doświadczenie pozwala nam szacować liczbę uczestników – spodziewamy się ponad 200 tuningowanych ciężarówek, ponad 50 000 osób publiczności. Nasi goście pochodzą nie tylko z Polski, lecz również z innych krajów europejskich, między innymi ze Szwecji, Niemiec, Włoch, Słowacji, Finlandii i Szwajcarii.Wśród sponsorów i wystawców znajduje się około 80 firm związanych z branżą motoryzacyjną, transportową, budowlaną i lotniczą. Na terenie Imprezy będąprzedstawiciele firm transportowych, spedycyjnych i logistycznych, przedstawiciele producentów samochodów ciężarowych, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych, przedstawiciele warsztatów samochodowych, serwisów, kierowcy i ich rodziny, przedstawiciele Policji oraz Inspekcji Transportu Drogowego.

Chętnych do udziału w tegorocznych targach  zapraszamy do kontaktowania się z nami pod adresem mailowym:

biuro(at)tvbrawo.pl

Targi branżowe Zapraszamy firmy nie tylko z branży motoryzacyjnej do zaprezentowania swojej oferty na zlocie. Podczas imprezy organizowane są targi branżowe podczas których osobiście można porozmawiać z obecnymi i potencjalnymi klientami. Udział w zlocie jest zatem nie tylko okazją do zabawy, ale też może stać się sposobnością do promocji własnej firmy oraz rozpoczęcia nowych znajomości biznesowych. W celu zapoznania się z ofertą i warunkami wystawienia firmy podczas zlotu prosimy o kontakt z biurem organizatora.

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI ZLOTU

Telewizyjne Studio BRAWO ul. Nowowiejska 1 46-073 Chróścina

tel. 77 464 02 08 fax 77 464 01 91

e.mail: biuro (at) tvbrawo.pl

(c) mastertruck.pl